Hakkımızda

Alan Akademi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında firmalara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Alan Akademi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd Şti. 2016 Yılında Yılmaz Çolak Tarafından Cevizlibağ’da Kurulmuştur. Öncesinde 10 Yılı Aşkın Bir İş Deneyimi İle Değişen Tek Şey Teknoloji Değişmeyen Tek Şey İse Güler Yüzlü Hizmet Anlayışıdır.

Alan Akademi Konusunda Deneyimli Uzman Ve Teknik Personelden Oluşan Laboratuvar Kadrosu Ve İdari/Lojistik Personeli İle, Bilimsel Ve Pratik Uygulama Birikimlerini Günümüz Teknolojisi İle Birleştirerek Ve Hasta/Kurum Beklentilerini En Üst Düzeyde Karşılayarak İstanbul’da Tüm Vatandaşlarımıza Ve Sağlık Kurumlarına Hizmet Vermektedir.

Vizyonumuz

Türkiye genelinde İş Sağlığı Ve Güvenliği alanında yaptığı iş ile lider, yenilikçi, seçkin, en çok tercih edilen ve önerilen kuruluş olmak.Bu görevi yerine getirmek adına kurduğumuz profesyonel ekibimizle, her biri kendi alanında lider çözüm ortaklarımızla, “Türkiye’de İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürü ”nü oluşturmayı ve hayatımızın her alanında uygulamayı kendimize görev edindik.

Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz firmaların ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak güncel mevzuatın gereklilikleri konusunda kuruluşlara danışmanlık ve çözüm ortaklığı yapmak, çağdaş yöntemler kullanarak Türkiye’ de iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesine katkı sağlamak.

15

Yıllık Tecrübe

320

İşveren

450

İşyeri

6930

Müşteri

Firmamız Hakkında Bir Kaç Bilgi

Firmamız Hakında Merak Edebileceğiniz Bir Kaç Soru Ve Cevabını Sizin İçin Derledik

Alanaakademi olarak, iş sağlığı ve güvenliği alanında kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Risk değerlendirmesi, acil durum planları, iş sağlığı eğitimleri ve işyeri hekimliği gibi çeşitli hizmetlerimizle firmaların çalışma ortamlarını daha güvenli ve sağlıklı hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Alanında uzman kadromuz, yenilikçi çözümlerimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle sektörde öne çıkıyoruz. Her müşterimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek, onların iş sağlığı ve güvenliği standartlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Gelecekte, Osgb hizmetlerimizi daha da genişleterek, teknolojik gelişmeleri takip eden, sürdürülebilir ve yenilikçi yaklaşımlarla sektördeki liderliğimizi pekiştirmeyi hedefliyoruz. Çalışanların sağlığını ve güvenliğini korumak bizim için her zaman öncelik olacak ve bu doğrultuda hizmetlerimizi sürekli geliştireceğiz.

X