About Us

Acil Durum Whatsapp

2-800-700-6200

Alan Akademi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd Şti. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından yetkilendirilmiş Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) olarak, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında firmalara hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
 
Alan Akademi Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd Şti. 2016 Yılında Yılmaz Çolak Tarafından Cevizlibağ’da Kurulmuştur. Öncesinde 10 Yılı Aşkın Bir İş Deneyimi İle Değişen Tek Şey Teknoloji Değişmeyen Tek Şey İse Güler Yüzlü Hizmet Anlayışıdır.
 
Alan Akademi Konusunda Deneyimli Uzman Ve Teknik Personelden Oluşan Laboratuvar Kadrosu Ve İdari/Lojistik Personeli İle, Bilimsel Ve Pratik Uygulama Birikimlerini Günümüz Teknolojisi İle Birleştirerek Ve Hasta/Kurum Beklentilerini En Üst Düzeyde Karşılayarak İstanbul’da Tüm Vatandaşlarımıza Ve Sağlık Kurumlarına Hizmet Vermektedir.
 
 

VİZYONUMUZ:

Alan Akademi OSGB olarak, vizyonumuz, iş sağlığı ve güvenliği alanında öncü bir hizmet sağlayıcısı olmaktır. Amacımız, işyerlerindeki riskleri minimize ederek çalışanların sağlığını ve güvenliğini en üst düzeyde tutmak ve bu alanda örnek bir referans noktası olmaktır.

Birincil önceliğimiz, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinç düzeyini yükseltmek ve işyerlerinin yasal gerekliliklere uygunluğunu sağlamaktır. Bu amaçla, sitemiz aracılığıyla geniş bir yelpazedeki hizmetlerimizi sunarak işverenlere, çalışanlara ve diğer ilgili taraflara rehberlik etmek için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ:

Alan Akademi OSGB olarak misyonumuz, iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yaymak, bilinç düzeyini artırmak ve işyerlerinde sağlıklı, güvenli ve sürdürülebilir çalışma ortamları yaratmaktır. İşverenler, çalışanlar ve toplumun genel refahını gözeterek, iş sağlığı ve güvenliği konusunda lider bir hizmet sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.

Öncelikle, işyerlerindeki riskleri belirlemek, analiz etmek ve önlemek için güncel ve etkili yöntemler sağlıyoruz. Risk değerlendirmeleri, güvenlik denetimleri ve danışmanlık hizmetleri gibi araçlarımızla işverenlere, potansiyel riskleri tanımlama ve bunları ele alma konusunda rehberlik ediyoruz.

WHY CHOOSE US

We’re Setting the New
Standards in Medical Sector

Modern Technology

Morem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt ut labore.

Certified Doctors

Morem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt ut labore.

Success Of Treatment

Morem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do
eiusmod tempor incididunt ut labore.

    Make An Appointment

    X